Новини 

18.10.2018, 22:13
kolezhanski-talanty-201813 жовтня 2018 року зразковий ансамбль пісні і танцю «Яблуневий цвіт» брали участь у концерті на Співочому полі Києва з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва.
17.10.2018, 12:08
kozak-kvest-po-kolezhanskyДо Дня українського козацтва хлопці 9-х класів та вчителі-чоловіки школи змагалися за звання найспритніших, найсміливіших, найінтелектуальніших козаків Українського колежу ім. В.О. Сухомлинського
12.10.2018, 12:05
urok-muzhnosti-ta-kolezhanskoyi-slavyНапередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та Дня захисника України представником Служби Безпеки України був проведений Урок мужності та колежанської слави для старшокласників.

Дебатний турнір «Якщо ти руйнуєш природу, то природа зруйнує тебе»

Вітаємо дебатні команди колежу! 21 квітня відбувся V відкритий дебатний турнір на базі Гімназії 136. Колеж було представлено у всіх треках і жодна з команд не залишилася без нагород. Кубок переможців здобула команда у наймолодшій віковій групі (формат К.Поппера, українська мова) - Сокол Саша, Сторожук Максим, Зозуля Данило – 7-А клас. Друге місце, середня вікова група (формат К.Попера, українська мова) - Тарасова Аліна, Олійник Єгор -9-А, Боровік Ярослав - 9-Б. Всесвітній шкільний формат (9-11 клас, українська мова) - Цимбал Софія, Хміль Богдан – 10-А, Спірітус Даша 10-Б - 3 місце в індивідуальному рейтингу спікерів, Кубок переможців здобула також команда у складі Василюк Даша – 10-Б, Ірхова Ксенія, Новак Мирослав – 10-А клас у всесвітньому шкільному форматі англійською мовою. Новак Мирослав став також кращим спікером турніру в англомовному треку. Вітаємо переможців! Дякуємо батькам учнів за виховання, а Освітньому Благодійному Фонду і особисто П.Кузнецову за фінансову підтримку участі. Пишаємося вами!