Новини 

17.01.2019, 14:41
lektsiia-stop-bulinhРано чи пізно будь-який школяр може стати жертвою боулінгу, тобто опинитись у ситуації, коли його ображають, висміюють або цькують. За інформацією Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), із булінгом у колі однолітків в Україні стикалися близько 67% дітей. Причин булінгу безліч, і жертвою може стати кожен, хто не вписався в рамки колективу.
28.12.2018, 12:27
kolezhanske-suzir-ia-2018Дівоча врода здатна розтопити кригу в людських серцях, зробити їх більш добрими й чуйними, допомогти забути про буденність і перенестися в якийсь інший світ, який буде дарувати тільки усміши та любов.

Дебатний турнір «Якщо ти руйнуєш природу, то природа зруйнує тебе»

Вітаємо дебатні команди колежу! 21 квітня відбувся V відкритий дебатний турнір на базі Гімназії 136. Колеж було представлено у всіх треках і жодна з команд не залишилася без нагород. Кубок переможців здобула команда у наймолодшій віковій групі (формат К.Поппера, українська мова) - Сокол Саша, Сторожук Максим, Зозуля Данило – 7-А клас. Друге місце, середня вікова група (формат К.Попера, українська мова) - Тарасова Аліна, Олійник Єгор -9-А, Боровік Ярослав - 9-Б. Всесвітній шкільний формат (9-11 клас, українська мова) - Цимбал Софія, Хміль Богдан – 10-А, Спірітус Даша 10-Б - 3 місце в індивідуальному рейтингу спікерів, Кубок переможців здобула також команда у складі Василюк Даша – 10-Б, Ірхова Ксенія, Новак Мирослав – 10-А клас у всесвітньому шкільному форматі англійською мовою. Новак Мирослав став також кращим спікером турніру в англомовному треку. Вітаємо переможців! Дякуємо батькам учнів за виховання, а Освітньому Благодійному Фонду і особисто П.Кузнецову за фінансову підтримку участі. Пишаємося вами!