Новини 

14.02.2019, 16:02
shakhovyi-turnir-2019«Без шахів неможливо уявити повноцінного виховання розумових здібностей і пам’яті. Гра в шахи повинна увійти в життя початкової школи як один з елементів розумової культури».                                                              В.Сухомлинський      
14.02.2019, 15:51
vchymosia-nadavaty-domedychnu-dopomohuДля учнів 9-х та 11-х  класів пройшли  цікаві уроки-тренінги з надання першої домедичної допомоги, які  проводила  інструктор-тренер Національного комітету Червоного Хреста України Порфіло Наталія. Сподіваємося, що отримані базові знання допоможуть колежанам у критичній ситуації.
14.02.2019, 15:40
tsikavi-zustrichiЗа ініціативи ВРОС для колежан старших класів було проведено презентацію осередку Української Академії Лідерства міста Києва.
Піднесеною, урочистою та родинно-затишною була зустріч нині завдяки особистій участі у ній доньки В.О.Сухомлинського, академіка АПН України Ольги Василівни Сухомлинської та Олександри Яківни Савченко, доктора педагогічних наук, професора. Тож і не дивно, бо ці жінки є визнаним авторитетом в освітянських колах, до слів яких варто прислухатися! Особливо під час принципових змін, що відбуваються в сучасній українській школі!
Щирою підтримкою на святі були і керівники закладів освіти - нашого Дніпровського району і не тільки, а й з усього міста! Дякуємо Вам, колеги Оксана Проскура , Андрій Мельник, Viktoriia Ryzhova, Інна Гонтар!!!!
А ми знову і знову повертаємося до ідей та думок великого педагога… Клас просто неба… «Зелений клас»… Сучасний та зручний, живий !
У когось кіно просто неба, у когось – класика чи джаз, у когось артмайстерні, а у колежан – уроки…. Уроки на природі і раніше були звичними, але як щомісячна вилазка, а не повсякденна практика… Тепер у колежан –унікальна можливість насолоджуватися атмосферою взаємодії з природою та проводити уроки просто неба! Упевнена, вони будуть унікальні і неповторні!!!!
Авторською екскурсією продовжили свято четвертокласники Софія та Максим в оновленому музеї Василя Сухомлинського. Мені здається, що кожен учасник заходу поринув думками в минуле майже сторічної давнини…. дізналися трохи історії нашого краю, а також деякі факти з життя відомого педагога…..
Зізнаюся, поки команда готувалася до відкриття, ще влітку я заглядала за куліси творчого процесу і спостерігала як іде приготування музею до зустрічі із поціновувачами…. Тепер бачу, що ця локація таки стане улюбленим місцем для освітян, де можна буде робити світлини на згадку про зустрічі, а може і таке актуальне сьогодні селфі…. А ще - організовувати фестивалі педагогіки та перформансу, відео-арти, гостьові лекції та концерти сучасної музики, театральні міні-вистави або ж демонструвати казки В. Сухомлинського чи мультики…. влаштовувати майстер-класи для педагогів і дітей із досвідченими митцями-практиками різних сфер… Я хочу і бажаю директорові закладу Кушнір Євген, щоб ця інституція була не просто збіркою експонатів, а безперервним потоком культурницьких заходів…
А далі була зустріч з творчістю колежан… Найбільше вразила сюжетна композиція «Наші діти – Ваші діти» і виконавиця головної ролі – учителька початкових класів – усміхнено-зосереджена і щира – Лариса Бондар!
Емоцій та натхнення додали щирі слова гостей, серед яких заступник голови Алла Загородня, начальник управління освіти Наталія Іваніна, спеціалісти Департаменту освіти і науки Олена Кузнєцова та Світлана Пупко та нагородження грамотами управління освіти, Подяками Київського міського голови, Почесними грамотами Департаменту освіти і науки.
Особливо щиросердно лунала сьогодні пісня «А сорочка мамина серцю мила …», яку виконали семикласниця Марія Бистрякова разом із матусею Ольгою Бистряковою.
Вражали і наймолодші артисти – казкарі!
І вже стало доброю традицією заходи у Дніпровському районі закінчувати виконанням улюбленої пісні – Гімну освітян Дніпровського! Цього разу виконавцями в оригінальному оранжуванні стали театр-студія пісні «Суцвіття» і директор Українського колежу Євген Кушнір!
Без перебільшення, все було щиро, натхненно, родинно, сучасно, гармонійно, інтелігентно – В УНІСОН! СВЯТО ВДАЛОСЯ!DSC 8942DSC 8980DSC 9024DSC 9057DSC 9072DSC 9140DSC 9166DSC 9187DSC 9286DSC 9311DSC 9446DSC 9465DSC 9494DSC 9534DSC 9607DSC 9624DSC 9702DSC 9732DSC 9768DSC 9801DSC 9867DSC 9896DSC 9901