Новини 

11.04.2024, 16:29
У рамках проєктної роботи з хімії учнями 7-А класу було здійснено дослідження по виготовленню індикатора з відвару червоноголової капусти та проведений експеримент з використання виготовленого індикатора для дослідження розчинів побутових хімікатів.
09.04.2024, 14:29
linijka-pam-yati-vidkrittya-memorialnoji-doshki-zagiblomu-geroevi-oleksandru-petrenku09 квітня 2024 року о 12.00 в Українському колежі ім. В.О. Сухомлинського відбулася Лінійка пам’яті з нагоди відкриття меморіальної дошки загиблому Героєві Олександру Петренку.
09.04.2024, 13:08
vidkrivaemo-taemnitsi-meditsini5-го квітня учні 9-Б класу відвідали в Києві найбільший музей у Європі, присвячений медицині, де ознайомились з історією та розвитком медицини в Україні з найдавніших часів і до сьогодні.

Чорнобиль у пам’яті поколінь

26 квітня 1986 року – це страшна дата для України й усього світу. Аварія на ЧАЕС понівечила природу, зламала людські життя, краплиною горя ввійшла в кожну українську родину.


Учні 7-В, 8-В, 11-А класів Українського колежу ім. В.О. Сухомлинського взяли участь у заходах, проведених у Національному музеї «ЧОРНОБИЛЬ»,  щодо вшанування пам’яті тих, хто ціною власного здоров’я та життя рятував нас від наслідків зловісного вибуху.  Ініціатором участі колежан у заході стала О.М. Вахрушева, вчитель української та світової літератури. Виступи  К. Видайчук, учениці  7- В класу,  та Ольги Миколаївни вразили присутніх щирістю та емоційністю.

«Якщо ви тут у цей день, то ви – справжні патріоти України!» - наголосив В. Г. Воронцов, генерал у відставці, учасник ВВ війни, ліквідатор аварії на ЧАЕС.


Щоб  навчитися співпереживати та усвідомлювати свою відповідальність за збереження нашої планети, молоді варто відвідувати Національний музей «ЧОРНОБИЛЬ».