Новини 

14.02.2019, 16:02
shakhovyi-turnir-2019«Без шахів неможливо уявити повноцінного виховання розумових здібностей і пам’яті. Гра в шахи повинна увійти в життя початкової школи як один з елементів розумової культури».                                                              В.Сухомлинський      
14.02.2019, 15:51
vchymosia-nadavaty-domedychnu-dopomohuДля учнів 9-х та 11-х  класів пройшли  цікаві уроки-тренінги з надання першої домедичної допомоги, які  проводила  інструктор-тренер Національного комітету Червоного Хреста України Порфіло Наталія. Сподіваємося, що отримані базові знання допоможуть колежанам у критичній ситуації.
14.02.2019, 15:40
tsikavi-zustrichiЗа ініціативи ВРОС для колежан старших класів було проведено презентацію осередку Української Академії Лідерства міста Києва.

БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК «ГАРБУЗОВІ СМАКОЛИКИ»

Попри прогнози лікарів: «Такі діти не живуть!», батьки дівчинки роблять все можливе й неможливе, щоб їхня донечка жила. Небайдужі щирі люди, як можуть, допомагають дружній багатодітній родині Юрченків. Кілька місяців тому в італійській клініці  Катрусі провели операцію з пересадки органу. Попереду довгий процес реабілітації.

 

Велика колежанська родина вирішила підтримати маленьку Катрусю, влаштувавши благодійний ярмарок. 12 листопада було зібрано 7732 гривень, які передані батькам дівчинки. Ми щиро дякуємо усім колежанам та батькам, які долучилися до приготування та продажу смаколиків. Разом ми допоможемо Катрусі вижити й бути щасливою зі своєю родиною!SC 9803SC 9836