Новини 

22.03.2019, 22:08
talant-i-tvorchist-nepovtorna-syla-shcho-svit-vedut-u-maibuttiaУкраїнський народ багатий на таланти. А талант завжди родом із дитинства.
15.03.2019, 12:12
urochystyi-zakhid-my-pam-iataiemo-tebe-taraseМинуло вже 205 років з дня народження славного сина України – Великого Кобзаря, проте Тарас Шевченко залишається одним із тих наших героїв, які об’єднують українців.
15.03.2019, 12:07
osvitnia-pisochna-shou-prohrama-zhyva-poeziia-shevchenkaМинають віки, стираються написи на камені, тліють книги, руйнуються будівлі, але слово Шевченка – живе й вічне.

Благодійна допомога колежан

Учнівські колективи 5-11 класів, батьки та вчителі Українського колежу ім.В.О. Сухомлинського підтримали волонтерську діяльність Великої Ради Об’єднаних Сердець колежан щодо організації  та проведення благодійного ярмарку солодощів.
 
Як минулого року так і цьогоріч зібрані кошти  ( 6040   гривень) колежани передали на лікування онкохворих:  17 річному хлопчику Іллі Трофімчуку, у якого, на жаль,  почався рецидив хвороби саркома Юінга та вчительці колежу Олійник Валентині Ігорівні.
 
Усі ми маємо надію на покращення здоров’я Валентини Ігорівни та Іллюши, яке можливе при  якісному  медичному  лікуванні.
 
Будьмо чуйними, добрими та милосердними один до одного!