Новини 

15.11.2018, 12:07
ridna-mova-tse-dukhovne-bahatstvo-naroduКожен народ має свою неповторну скарбницю – рідну мову. В. О. Сухомлинський писав, що мова – то цілюще народне джерело, і хто не припаде до нього вустами, той сам всихає від спраги.
15.11.2018, 12:01
konkurs-deklamatoriv-slovo-to-mudrosti-prominТрадиційно в  листопаді у колежі  врочисто проходить Місячник української мови, приурочений до Дня української  писемності.
13.11.2018, 19:59
urok-tolerantnosti-my-rizni-my-razomЩорічно 16 листопада відзначається Міжнародний день толерантності. Толерантність – це  повага до свободи іншої людини, її поглядів, думок, поведінки, готовність прийняти інших такими, якими вони є.

Благодійна допомога колежан

Учнівські колективи 5-11 класів, батьки та вчителі Українського колежу ім.В.О. Сухомлинського підтримали волонтерську діяльність Великої Ради Об’єднаних Сердець колежан щодо організації  та проведення благодійного ярмарку солодощів.
 
Як минулого року так і цьогоріч зібрані кошти  ( 6040   гривень) колежани передали на лікування онкохворих:  17 річному хлопчику Іллі Трофімчуку, у якого, на жаль,  почався рецидив хвороби саркома Юінга та вчительці колежу Олійник Валентині Ігорівні.
 
Усі ми маємо надію на покращення здоров’я Валентини Ігорівни та Іллюши, яке можливе при  якісному  медичному  лікуванні.
 
Будьмо чуйними, добрими та милосердними один до одного!