Новини 

17.01.2019, 14:41
lektsiia-stop-bulinhРано чи пізно будь-який школяр може стати жертвою боулінгу, тобто опинитись у ситуації, коли його ображають, висміюють або цькують. За інформацією Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), із булінгом у колі однолітків в Україні стикалися близько 67% дітей. Причин булінгу безліч, і жертвою може стати кожен, хто не вписався в рамки колективу.
28.12.2018, 12:27
kolezhanske-suzir-ia-2018Дівоча врода здатна розтопити кригу в людських серцях, зробити їх більш добрими й чуйними, допомогти забути про буденність і перенестися в якийсь інший світ, який буде дарувати тільки усміши та любов.

Благодійна допомога колежан

Учнівські колективи 5-11 класів, батьки та вчителі Українського колежу ім.В.О. Сухомлинського підтримали волонтерську діяльність Великої Ради Об’єднаних Сердець колежан щодо організації  та проведення благодійного ярмарку солодощів.
 
Як минулого року так і цьогоріч зібрані кошти  ( 6040   гривень) колежани передали на лікування онкохворих:  17 річному хлопчику Іллі Трофімчуку, у якого, на жаль,  почався рецидив хвороби саркома Юінга та вчительці колежу Олійник Валентині Ігорівні.
 
Усі ми маємо надію на покращення здоров’я Валентини Ігорівни та Іллюши, яке можливе при  якісному  медичному  лікуванні.
 
Будьмо чуйними, добрими та милосердними один до одного!