Конкурс на краще читання

IMG 3643k11 березня у початковій школі відбувся конкурс на краще виконання віршів Т.Г.Шевченка, присвячений 199-ій річниці з дня народження Кобзаря.

Детальніше: Конкурс на краще читання

Ідеї духовної свободи особистості у творчій спадщині Т.Г. Шевченка

IMG 365611 березня 2013 року в Українському колежі ім. В.О. Сухомлинського відбувся круглий стіл   «Ідеї духовної свободи особистості у творчій спадщині Т.Г. Шевченка»

Детальніше: Ідеї духовної свободи особистості у творчій спадщині Т.Г. Шевченка

Олімпійський чемпіон

IMG 22266 березня у нашій школі відбувся особливий урок – олімпійський.

Його проводив президент Міжнародної благодійної організації «Асоціація чемпіонів Європи, світу та Олімпійських ігор» Юрій Іванович Чиж. 

Детальніше: Олімпійський чемпіон

Зі святом весни, любі жінки!

IMG 31287 березня 2013 року в Українському колежі ім. В.О.Сухомлинського відбувся святковий концерт «Свято 8 Березня – свято весни». У Великій світлиці усіх жінок вітали колежани. Весняним хороводом та сценкою «Зустріч весни» учні 4-тих класів розпочали концерт. 

Детальніше: Зі святом весни, любі жінки!

Вихідні у музеї

IMG 1735У суботу 2 березня молодші колежани разом із батьками відвідали Літературно-меморіальний музей-квартиру П.Г.Тичини.

Детальніше: Вихідні у музеї

«Смійся, друже!»

DSC04640«Смійтесь, друзі, на здоров`я» … Саме так,  серед колежан 5-10 класів,  розпочався конкурс на краще виконання гуморесок та українських народних жартівливих пісень. З усмішкою, іронією, часом  з легким сарказмом учні читали твори  Павла Глазового, Остапа Вишні, Андрія Сови.

Детальніше: «Смійся, друже!»

Мистецтво муз

IMG 479219 лютого у Великій світлиці відбувся концерт «Музичні таланти наймолодших колежан».

Детальніше: Мистецтво муз

Бал “Берег перлів”

2013-02-17 17-46-5017.02.13  в Українському колежі відбувся Бал “Берег перлів”

Дівчата у бальних сукнях, юнаки у фраках і метеликах кружляють у чарівному ритмі вальсу, звучить вишукана мова і все це не у далекому XIX столітті, а тут і зараз в Українському колежі ім. В.О. Сухомлинського. 

Детальніше: Бал “Берег перлів”

Конкурс вокалістів

IMG 7749«Наповнимо піснею наш квітучий край…» Цими словами розпочався конкурс вокалістів «Соло-фест-колеж», який відбувся 13 лютого.

Детальніше: Конкурс вокалістів

Вистава «Книга добрих справ»

5 лютого в Українському колежі відбулась вистава «Книга добрих справ». Учні молодшої школи були не лише глядачами, а й активними учасниками дійства: разом із Білосніжкою та Незнайком вони навчали Колючку правилам культурної поведінки, перемагали Бабу Ягу, а ще співали, танцювали і від душі веселилися.

Детальніше: Вистава «Книга добрих справ»

ХХІ конференція громадського самоврядування

02.02.13 відбулася ХХІ конференція  громадського самоврядування Українського колежу  ім. В.О.Сухомлинського, яка є найвищим органом колегіального управління школою.

Детальніше: ХХІ конференція громадського самоврядування

У теплому родинному колі пройшла зустріч випускників Українського колежу імені В.О. Сухомлинського

IMG 4350Традиційно запалила свічки Знань, Успіху, Професіоналізму Василина Миколаївна Хайруліна, директор колежу, та випускники. 

Детальніше: У теплому родинному колі пройшла зустріч випускників Українського колежу імені В.О. Сухомлинського

Маленькі колежани в бібліотеці ім. П. Тичини

Учні Українського колежу ім. В.О.Сухомлинського – завжди бажані гості в Центральній районній бібліотеці ім. П.Тичини.

 

Детальніше: Маленькі колежани в бібліотеці ім. П. Тичини

10 найяскравіших подій 2012 року

10 найяскравіших подій 2012 року

в Українському колежі

 ім. В.О.Сухомлинського

Детальніше: 10 найяскравіших подій 2012 року

Номінація «Сяйво колежу»

Претендентами на нагородження є  колежани, призери районних олімпіад  і конкурсів, у яких високі показники у навчанні за підсумками І семестру 2012-2013 н.р.

Детальніше: Номінація «Сяйво колежу»

Довга коса – дівоча краса

23 січня у нашій школі відбувся конкурс «Довга коса – дівоча краса». За останні роки цей захід набув особливої популярності серед колежанок і став доброю традицією. З давніх-давен в уявленні українців дівоча доля асоціювалася з косою. Не даремно ж народна приказка говорить: «Розтріпане волосся – розсипане щастя». Дякуємо дівчаткам, які вкотре подивували нас красою, охайністю, вишуканістю своїх зачісок.

Детальніше: Довга коса – дівоча краса

Розумники та розумниці

25 січня відбулись інтелектуальні змагання серед третьокласників «Розумники і розумниці». У цікавій невимушеній формі  команда дівчаток і команда хлопців демонстрували членам журі та вболівальникам свої знання з математики, рідної мови, природознавства тощо.

Детальніше: Розумники та розумниці

Василю Степановичу Швецю виповнилося б 95 років

3Василю Степановичу Швецю виповнилося б 95 років.

Фронтовик, надзвичайний поет, прозаїк, драматург, перекладач, людина, яка працювала над художніми перекладами з 19-ти мов!

Саме до цієї дати в Українському колежі імені В.О. Сухомлинського відбулась дивовижна зустріч, учасниками якої були колежани, вчителі, відомий український поет, літературознавець, громадський діяч, лауреат багатьох премій, зокрема Державної премії імені Т.Г. Шевченка, автор відомої на весь світ пісні «Два кольори», Герой України Дмитро Васильович Павличко, а також український поет, лауреат премій імені П.Тичини, А. Малишка, П. Чубинського, В. Булаєнка, перекладач, видавець, літературний критик Петро Петрович Засенко, сини поета Тарас та Андрій.

Детальніше: Василю Степановичу Швецю виповнилося б 95 років

Свято Василя

14 січня – початок навчання у ІІ семестрі і початок нового року (за старим стилем). А ще в цей день вважається за честь вітати всіх Василів, оскільки саме Василя Бог вважав чи не найсвятішим з усіх святих. 

Детальніше: Свято Василя