Масляна в Українському колежі

IMG 6874 10x15На Масляну до Українського колежу ім. В.О. Сухомлинського  завітав лауреат премії Павла Чубинського, дипломант багатьох музичних конкурсів, народний аматорський колектив «Червона калина» с.Пристроми Переяслав-Хмельницького району.

Детальніше: Масляна в Українському колежі

Цирк "Алладін"

IMG 406012 березня на гостину до учнів початкової школи завітали артисти цирку «Аладдін». Вони потішили маленьких колежан клоунадою, фокусами, жонглюванням, ексцентричними номерами.

Детальніше: Цирк "Алладін"

Скажи книзі: «Так!»

P3062308Скажи книзі: «Так!» - під таким гаслом пройшов урок читання в 3-Б класі. 

Детальніше: Скажи книзі: «Так!»

Конкурс на краще читання

IMG 3643k11 березня у початковій школі відбувся конкурс на краще виконання віршів Т.Г.Шевченка, присвячений 199-ій річниці з дня народження Кобзаря.

Детальніше: Конкурс на краще читання

Ідеї духовної свободи особистості у творчій спадщині Т.Г. Шевченка

IMG 365611 березня 2013 року в Українському колежі ім. В.О. Сухомлинського відбувся круглий стіл   «Ідеї духовної свободи особистості у творчій спадщині Т.Г. Шевченка»

Детальніше: Ідеї духовної свободи особистості у творчій спадщині Т.Г. Шевченка

Олімпійський чемпіон

IMG 22266 березня у нашій школі відбувся особливий урок – олімпійський.

Його проводив президент Міжнародної благодійної організації «Асоціація чемпіонів Європи, світу та Олімпійських ігор» Юрій Іванович Чиж. 

Детальніше: Олімпійський чемпіон

Зі святом весни, любі жінки!

IMG 31287 березня 2013 року в Українському колежі ім. В.О.Сухомлинського відбувся святковий концерт «Свято 8 Березня – свято весни». У Великій світлиці усіх жінок вітали колежани. Весняним хороводом та сценкою «Зустріч весни» учні 4-тих класів розпочали концерт. 

Детальніше: Зі святом весни, любі жінки!

Вихідні у музеї

IMG 1735У суботу 2 березня молодші колежани разом із батьками відвідали Літературно-меморіальний музей-квартиру П.Г.Тичини.

Детальніше: Вихідні у музеї

«Смійся, друже!»

DSC04640«Смійтесь, друзі, на здоров`я» … Саме так,  серед колежан 5-10 класів,  розпочався конкурс на краще виконання гуморесок та українських народних жартівливих пісень. З усмішкою, іронією, часом  з легким сарказмом учні читали твори  Павла Глазового, Остапа Вишні, Андрія Сови.

Детальніше: «Смійся, друже!»

Мистецтво муз

IMG 479219 лютого у Великій світлиці відбувся концерт «Музичні таланти наймолодших колежан».

Детальніше: Мистецтво муз

Бал “Берег перлів”

2013-02-17 17-46-5017.02.13  в Українському колежі відбувся Бал “Берег перлів”

Дівчата у бальних сукнях, юнаки у фраках і метеликах кружляють у чарівному ритмі вальсу, звучить вишукана мова і все це не у далекому XIX столітті, а тут і зараз в Українському колежі ім. В.О. Сухомлинського. 

Детальніше: Бал “Берег перлів”

Конкурс вокалістів

IMG 7749«Наповнимо піснею наш квітучий край…» Цими словами розпочався конкурс вокалістів «Соло-фест-колеж», який відбувся 13 лютого.

Детальніше: Конкурс вокалістів

Вистава «Книга добрих справ»

5 лютого в Українському колежі відбулась вистава «Книга добрих справ». Учні молодшої школи були не лише глядачами, а й активними учасниками дійства: разом із Білосніжкою та Незнайком вони навчали Колючку правилам культурної поведінки, перемагали Бабу Ягу, а ще співали, танцювали і від душі веселилися.

Детальніше: Вистава «Книга добрих справ»

ХХІ конференція громадського самоврядування

02.02.13 відбулася ХХІ конференція  громадського самоврядування Українського колежу  ім. В.О.Сухомлинського, яка є найвищим органом колегіального управління школою.

Детальніше: ХХІ конференція громадського самоврядування

У теплому родинному колі пройшла зустріч випускників Українського колежу імені В.О. Сухомлинського

IMG 4350Традиційно запалила свічки Знань, Успіху, Професіоналізму Василина Миколаївна Хайруліна, директор колежу, та випускники. 

Детальніше: У теплому родинному колі пройшла зустріч випускників Українського колежу імені В.О. Сухомлинського

Маленькі колежани в бібліотеці ім. П. Тичини

Учні Українського колежу ім. В.О.Сухомлинського – завжди бажані гості в Центральній районній бібліотеці ім. П.Тичини.

 

Детальніше: Маленькі колежани в бібліотеці ім. П. Тичини

10 найяскравіших подій 2012 року

10 найяскравіших подій 2012 року

в Українському колежі

 ім. В.О.Сухомлинського

Детальніше: 10 найяскравіших подій 2012 року

Номінація «Сяйво колежу»

Претендентами на нагородження є  колежани, призери районних олімпіад  і конкурсів, у яких високі показники у навчанні за підсумками І семестру 2012-2013 н.р.

Детальніше: Номінація «Сяйво колежу»

Довга коса – дівоча краса

23 січня у нашій школі відбувся конкурс «Довга коса – дівоча краса». За останні роки цей захід набув особливої популярності серед колежанок і став доброю традицією. З давніх-давен в уявленні українців дівоча доля асоціювалася з косою. Не даремно ж народна приказка говорить: «Розтріпане волосся – розсипане щастя». Дякуємо дівчаткам, які вкотре подивували нас красою, охайністю, вишуканістю своїх зачісок.

Детальніше: Довга коса – дівоча краса