Онлайн-флешмоб «Читаймо Сухомлинського!»

Освітній процес у школі стрімко змінюється, йдучи в ногу  з технічним прогресом. У вік сучасних інтернет-технологій діти знаходять все нові й нові можливості для демонстрації власних талантів.

Детальніше: Онлайн-флешмоб «Читаймо Сухомлинського!»

Осінні історії колежан

Осінні канікули у дівчат та хлопців Українського колежу ім. В.О. Сухомлинського були наповнені подорожами, новими враженнями та позитивом.  Цікаві моменти  осінніх історій вони зафіксували об’єктивом фотоапаратів та поділилися найкращими світлинами у соціальних мережах колежу.

Екологічний проект

Протягом жовтня учні Українського колежу ім. В.О. Сухомлинського брали активну участь в екологічному проекті «Збережемо ліс», спрямований на збереження природного середовища нашої планети.

Детальніше: Екологічний проект

СТОРІНКИ ІСТОРІЇ НАШОГО КОЛЕЖУ

Нещодавно в Музеї В.О. Сухомлинського відбулася тепла зустріч між колишнім учителем, першим заступником з науково-методичної роботи Українського колежу Рудаківською Світланою Вікторівною - кандидатом філософських наук, професором, проректором Київського міжнародного університету, що працювала в нашому закладі від перших днів створення, і вчителями-випускниками колежу Маковецькою О.Б., Хомич Я.Ю., Азаровою О.В., Ткач Л.В., Дмитренко Т.О., учителями-корифеями Ремізовим А.В. та Преподобним А.В., представниками ВРОС та адміністрації.

Детальніше: СТОРІНКИ ІСТОРІЇ НАШОГО КОЛЕЖУ

14 жовтня - День захисника України та День Українського козацтва

Вітання від колежан

Ініціативні учні 7-х класів Українського колежу ім. В.О. Сухомлинського та вчителі Наталія Олександрівна Шудляк, Оксана Вікторівна Якуб підготували для колежанської родини креативне вітання з  Днем захисника України, Днем Українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці, які відзначають 14 жовтня.

 

1-А клас Українського колежу імені В.О.Сухомлинського вітає з Днем захисника України

#Захисникам_України_присвячується
Все буде Добре! ОК!

Музейний брейн-ринг «У пошуках найголовнішого»

7 та 8 жовтня у музеї В.О.Сухомлинського було гомінливо й весело, вирували бурхливі емоції та спортивний азарт: учні 4-х класів брали участь у брейн-ринзі «У пошуках найголовнішого».

Детальніше: Музейний брейн-ринг «У пошуках найголовнішого»

Урочистий захід «Людина великої душі»

Він жив для дітей, працював для дітей,

Він їм своє серце віддав…

Детальніше: Урочистий захід «Людина великої душі»

Привітання 7-А до Дня вчителя

«Різнокольоровий» челендж

Барвиста осінь дарує усім неймовірні кольори в природі.

Детальніше: «Різнокольоровий» челендж

Знаменні дати Українського колежу ім. В.О. Сухомлинського

Досягнення людини починаються зі школи: спочатку з Букваря, від першої написаної літери до першого документу про здобуття середньої освіти. Школа знайомить, розповідає, допомагає... У школи, як і в людини, є спогади, мрії, переживання та День народження…

Детальніше: Знаменні дати Українського колежу ім. В.О. Сухомлинського

МАРАФОН ВИРАЗНОГО ЧИТАННЯ НАПАМ’ЯТЬ ТВОРІВ В.О.СУХОМЛИНСЬКОГО

Як відомо, видатний український педагог В.О.Сухомлинський, був ще й талановитим дитячим письменником. Він написав для дітей близько півтори тисяч казок, притч, легенд, оповідань. Це були розповіді про природу і тварин, про вчинки дітей і дорослих, про минуле і сучасне.

Детальніше: МАРАФОН ВИРАЗНОГО ЧИТАННЯ НАПАМ’ЯТЬ ТВОРІВ В.О.СУХОМЛИНСЬКОГО

Згадуємо правила дорожнього руху!

   Нещодавно розпочався новий навчальний рік, а це означає, що потрібно нагадати маленьким пішоходам призабуті за літо правила безпечної поведінки на дорогах.

Детальніше: Згадуємо правила дорожнього руху!

Перший урок у музеї В.О.Сухомлинського

   Перші дні навчання для наймолодших школярів завжди цікаві, насичені, сповнені приємних вражень.

Детальніше: Перший урок у музеї В.О.Сухомлинського

Перший дзвоник – незабутнє свято! Український колеж ім. В.О.Сухомлинського

Основна прикмета настання осені – це шкільний дзвоник, який гучно сповіщає про початок нового навчального року! І хоча цьогоріч навчальний рік розпочався дещо нетрадиційно, без загальних заходів, вчителі Українського колежу ім. В.О.Сухомлинського доклали зусиль, щоб організувати урочистості в своїх класних родинах.

Детальніше: Перший дзвоник – незабутнє свято! Український колеж ім. В.О.Сухомлинського

Графiк прибуття учнiв до школи

Графiк прибуття учнiв до школи сайт

Карантинні заходи на початку навчального року