Аналітична довідка про участь учнів Українського колежу ім. В.О. Сухомлинського в ІІ (районному ) етапі предметних олімпіад та інтелектуальних конкурсів

У цілому  69 переможців.

Переможці ІІ (районного) етапу предметних олімпіад –   48 учнів:

І місце –    10 учнів;

ІІ місце –   15 учнів;

ІІІ місце – 22 учень.

Переможці конкурсів ІІ (районного) етапу – 21учень:

І місце – 2 учні;

ІІ місце – 12 учнів;

ІІІ місце –   17 учнів.

ПІ

Клас

Місце

Учитель

Українська мова та література

1

Ражева Уляна

7 - А

І

Маковецька О.Б.

2

Гуменчук Ганна

7 - Б

ІІ

Гуменчук О.М.

3

Щербак Анастасія

8 - А

ІІ

Хомич Я.Ю.

Некрасова Н.М.

4

Анісімова Єлизавета

8 - А

ІІІ

Кушнір Т.І.

Некрасова Н.М.

5

Ірхова Ксенія

11 – А

ІІІ

Гуменчук О.М.

Хомич Я.Ю.

6

Костовецький Євгеній

11 – А

ІІІ

Гуменчук О.М.

Маковецька О.Б.

7

Крючкова Катерина

11 – А

ІІІ

Маковецька О.Б.

Хомич Я.Ю.

8

Остапенко Регіна

11 – А

ІІІ

Гуменчук О.М.

Маковецька О.Б.

Зарубіжна література

9

Ражева Уляна

7 - А

ІІІ

Полтарацька А.Я.

10

Ткаченко Поліна

8 - А

І

Полтарацька А.Я.

11

Шорох Катерина

11 - Б

ІІІ

Вахрушева О.М.

Англійська мова

12

Душник Єгор

8 -А

ІІ

Лебідь І.О.

13

Грачова Марія

8 -А

ІІІ

Лебідь І.О.

14

Ткаченко Поліна

8 - А

ІІІ

Азарова О.В.

15

Зленко Ігор

9 - В

ІІ

Преподобний А.В.

16

Холодна Анастасія

9 - В

ІІ

Преподобний А.В.

17

Титаренко Ян

10 – А

ІІ

Поленок З.В.

18

Толочко Жанна

10 - Б

ІІ

Поленок З.В.

19

Костовецький Євген

11 - А

І

Поленок З.В.

20

Новак Мирослав

11 - А

І

Азарова О.В.

21

Цимбал Софія

11 -А

ІІ

Поленок З.В.

Французька мова

22

Баришполь Марія

11 - Б

І

Манорик О.В.

Історія

23

Олійник Єгор

10 - А

ІІІ

Пасещенко Г.В.,

Літвінов А.А.

24

Кандиба Владислава

11 - А

ІІ

Пасещенко Г.В.,

Літвінов А.А.

25

Хміль Богдан

11 - А

ІІІ

Пасещенко Г.В.,

Літвінов А.А.

Правознавство

26

Малиновська Анастасія

9 - Б

ІІ

Кушнір Є.С.

27

Лемешинський Олексій

9 - В

ІІІ

Кушнір Є.С.

28

Романченко Андрій

11 - Б

ІІІ

Літвінов А.А.

Математика

29

Заводник Юліан

7 - А

ІІ

Осипова Н.М.

30

Ражева Уляна

7 - А

ІІІ

Осипова Н.М.

Фізика

31

Сокол Олександр

8 – А

ІІІ

Польова Г.В.

Сходинки до інформатики

32

Короленко Микола

4 - А

І

Маципура Н.І.

33

Юрків Софія

4 - А

І

Маципура Н.І.

Комп’ютерна графіка

34

Аваді Діана

7 - А

ІІ

Браілко Т.О.

35

Кондратенко Поліна

7 - Г

ІІ

Вовченко В.О.

36

Глущенко Ірина

11 - Б

ІІІ

Ремізов А.В.

WEB-програмування

37

Вулицький Арсеній

10 - Б

ІІ

Ремізов А.В.

Географія

38

Макаревич Олександр

10 - Б

ІІІ

Задорожна Н.М.

Біологія

39

Зленко Ігор

9 - В

ІІ

Макодзеба К.О.

40

Лемешинський Олексій

9 - В

І

Макодзеба К.О.

41

Кузнєцова Єлизавета

11 - Б

І

Макодзеба К.О.

42

Новак Мирослав

11 - А

ІІІ

Макодзеба К.О.

43

Спірітус Даря

11 - Б

ІІІ

Макодзеба К.О.

44

Цимбал Софія

11 - А

ІІІ

Макодзеба К.О.

Хімія

45

Івченко Марк

7 - Б

ІІІ

Даниліна Т.Л.

46

Прибора Артем

8 - А

ІІІ

Даниліна Т.Л.

Образотворче мистецтво

47

Кондратенко Поліна

7 - А

І

Косяченко Н.О.

48

Ражева Уляна

7 - А

ІІІ

Косяченко Н.О.

Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

1

Риндюг Анна

3 -А

І

Лаптєва Л.І

2

Харченко Діана

3 -А

І

Лаптєва Л.І

3

Нагірняк Євдокія-Соломія

3 -А

ІІ

Лаптєва Л.І

4

Громова Алєся

3 - Б

ІІ

Бадігон О.Ю

5

Сидоренко Дарина

4 - А

ІІ

Бондар Л.М

6

Юрків Софія

4 - А

ІІІ

Бондар Л.М

7

Ніколаєв Дмитро

4 - Б

ІІІ

Крюкова Л.О

8

Волікова Анастасія

5 - В

ІІ

Кушнір Т.І.

9

Челак Анастасія

6 - А

ІІ

Хомич Я.Ю.

10

Гуменчук Ганна

7 - Б

ІІ

Гуменчук О.М.

11

Кондратенко Анна

7 - Б

ІІІ

Гуменчук О.М.

12

Щербак Анастасія

8 - А

ІІ

Хомич Я.Ю.

13

Крючкова Катерина

11 – А

ІІ

Маковецька О. Б.

14

Куреновська Анастасія

11 - Б

ІІІ

Хомич Я.Ю.

Конкурс знавців української мови та літератури імені Тараса Шевченка

15

Волікова Анастасія

5 - В

ІІ

Кушнір Т.І.

16

Крючков Артем

6 - А

ІІІ

Кушнір Т.І.

17

Бистрякова Марія

7 - Б

ІІ

Гуменчук О.М.

18

Гуменчук Ганна

7 - Б

ІІ

Гуменчук О.М.

19

Богданова Діана

7 - А

ІІІ

Маковецька О.Б.

20

Анісімова Єлизавета

8 - А

ІІІ

Кушнір Т.І.

21

Василюк Дар’я

11- Б

ІІ

Хомич Я.Ю.