Аналітична довідка про результати участі учнів Українського колежу

 Аналітична довідка

про результати участі учнів Українського колежу

ім. В.О. Сухомлинського в предметних олімпіадах ІІ (районного) етапу

та творчих конкурсах 2016-2017 н.р.

У цілому  70 переможців.

Переможці ІІ (районного) етапу предметних олімпіад – 52 учні:

І місце –    10 учнів;

ІІ місце –  11 учнів;

ІІІ місце – 31 учень.

Переможці конкурсів ІІ (районного) етапу – 18учнів:

І місце – 2 учні;

ІІ місце – 6 учнів;

ІІІ місце – 10 учнів.

1. Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади та їх учителі:

Прізвище ім’я

Клас

Місце

Вчитель

Українська мова та література

1

Щербатенко Єлизавета

8 - А

І

Кушнір Т.І.

Ткач Л.В.

2

Крючкова Катерина

9 - Б

ІІ

Хомич Я.Ю.

Маковецька О.Б.

3

Крупко Анастасія

11 - А

ІІ

Гуменчук О.М.

Вахрушева О.М.

Зарубіжна література

4

Щербатенко Єлизавета

8 - А

І

Клімчук Т.В.

5

Чаркіна Аліса

10 - В

ІІІ

Вахрушева О.М.

6

Зененко Богдана

11 - А

ІІІ

Вахрушева О.М.

Англійська мова

7

Щербатенко Єлизавета

8 - А

ІІ

Савчук О.В.

8

Толочко Жанна

8 – Б

ІІІ

Савчук О.В.

9

Василюк Дар’я

9 – В

ІІ

Азарова О.В.

10

Новак Мирослав

9 - Б

ІІІ

Азарова О.В.

11

Костовецький Євгеній

9 – Б

ІІІ

Поленок З.В.

12

Хміль Богдан

9 - Б

ІІІ

Поленок З.В.

13

Дем’янова Інна

10 - А

ІІ

Поленок З.В.

14

Єпішина Дар’я

10 - В

ІІІ

Поленок З.В.

15

Кірдяєва Ольга

11 - А

І

Азарова О.В.

16

Мороз Юлія

11 - А

ІІІ

Азарова О.В.

Математика

17

Анисімова Єлізавета

6 - А

ІІІ

Парчук М.І.

18

Сокол Олександр

6 - А

ІІІ

Парчук М.І.

19

Ткаченко Поліна

6 - А

ІІІ

Парчук М.І.

20

Яковлева Анастасія

6 - А

ІІІ

Парчук М.І.

Інформатика (комп’ютерна графіка)

21

Василенко Анфіса

6 - В

ІІ

Ремізов А.В.

22

Кірдяєва Ольга

11 - А

І

Маципура Н.І.

Інформатика (програмування)

23

Лапицький Володимир

11 - А

ІІ

Ремізов А.В.

Інформатика (комп’ютерна анімація)

24

Кірдяєва Ольга

11 - А

І

Маципура Н.І.

Інформатика (веб-дизайн)

25

Лапицький Володимир

11 - А

ІІІ

Ремізов А.В.

26

Полухін Андрій

11 - Б

ІІІ

Ремізов А.В.

Інформатика «Сходинки»

27

Сторожук Артем

4-А

ІІ

Вовченко В.О.

28

Водолазький Нікіта

4 - А

І

Маципура Н.І.

29

Устінов Андрій

4 - Б

І

Маципура Н.І.

Біологія

30

Кузнєцова Єлизавета

9 - В

І

Макодзеба К.О.

31

Кандиба Владислава

9 - Б

ІІІ

Макодзеба К.О.

32

Лапицький Володимир

11 - А

ІІ

Макодзеба К.О.

33

Мороз Юлія

11 - А

ІІІ

Макодзеба К.О.

Хімія

34

Пісоцька Віталія

 

ІІІ

Дорошенко Т.Л.

35

Куреновська Анастасія

 

ІІІ

Дорошенко Т.Л.

Географія

36

Дем’янова Інна

10 - А

ІІІ

Дорофій Л.В.

Історія

37

Щербатенко Єлизавета

8 - А

ІІІ

Пасещенко Г.В.

38

Олійник Єгор

8 - А

ІІІ

Пасещенко Г.В.

39

Хміль Богдан

9 - Б

ІІІ

Маслов В.Е.

40

Грищенко Даніель

10 - А

ІІ

Маслов В.Е.

41

Попсуй Анна

10 - В

ІІІ

Маслов В.Е.

42

Попова Віталіна

11 - Б

І

Маслов В.Е.

43

Крупко Анастасія

11 - А

ІІІ

Маслов В.Е.

Правознавство

44

Хміль Богдан

9 - Б

ІІІ

Маслов В.Е.

45

Попсуй Анна

10 - В

ІІІ

Маслов В.Е.

46

Видайчук Катерина

10 - В

ІІІ

Маслов В.Е.

47

Лапицький Володимир

11 - А

ІІ

Маслов В.Е.

Образотворче мистецтво

48

Пашкова Уляна

6 - А

І

Косяченко Н.О.

49

Остапенко Дар’я

8 - В

ІІІ

Косяченко Н.О.

50

Новікова Стефанія

9 - В

ІІІ

Косяченко Н.О.

51

Охріменко Даря

11 - Б

ІІ

Косяченко Н.О.

Фізична культура

52

Валєєв Назар

11 - Б

ІІ

Кормільцев В.М.

2. Переможці конкурсів (районний етап)

№ з/п

ПІБ

Клас

Місце

Вчитель

Конкурс знавців української мови ім. П.Яцика

1

Нагірняк Дем’ян

3 - А

І

Лобановська О.М.

2

Макаревич Денис

3 - Б

ІІІ

Селянська О.І.

3

Крюков Артем

4 - А

І

Бабічева Г.В.

4

Установ Андрій

4 - Б

ІІ

Дідусь С.В.

5

Челак Анастасія

4 - А

ІІ

Бабічева Г.В.

6

Гуменчук Ганна

5 - Б

ІІ

Гуменчук О.М.

7

Конода Євгенія

7 - В

ІІ

Бєлік Л.І.

8

Конода Валерія

7 - В

ІІІ

Бєлік Л.І.

9

Зененко Марк

7 - А

ІІІ

Бєлік Л.І.

10

Крючкова Катерина

9 - Б

ІІІ

Хомич Я.Ю.

11

Цимбал Софія

9 - Б

ІІІ

Маковецька О.Б.

12

Демянова Інна

10 - А

ІІІ

Кушнір Т.І.

13

Зененко Богдана

11 - А

ІІІ

Шовкова О.В.

14

    Кірдяєва Ольга

11 - А

ІІІ

Шовкова О.В.

№ з/п

ПІБ

Клас

Місце

Вчитель

Конкурс з української мови ім. Тараса Шевченка

1

Гуменчук Ганна

5 - Б

ІІ

Гуменчук О.М.

2

Анісимова Єлізавета

6 - А

ІІІ

Хомич Я.Ю.

3

Щербатенко Єлизавета

8 - А

ІІ

Кушнір Т.І.

4

Крючкова Катерина

9 - Б

ІІ

Хомич Я.Ю.